سامانه ایجاد فروشگاه اینترنی فایل و محصولات مجازی ( دانلود به ازای پرداخت )

سوالات متداول

سوالات متداول

سوالاتی که به طور معمول برای کاربران و مشتریان پیش می آید ، در اینجا پاسخ داده شده است . در صورت نیاز به دریافت راهنمایی بیشتر ، لطفا از بخش ارتباط با ما استفاده کنید .
فروشگاه اینترنتی فایل و محصولات مجازی یا در حقیقت فروشگاه محصولات دانلودی ( دانلود به ازای پرداخت ) وب سایتی است که شما بعنوان فروشنده محصولات قابل دانلود ، هر سند یا فایلی را که قابلیت فروش ، دانلود و درآمدزایی داشته باشد را توسط سیستمی که ما در اختیار شما قرار می دهیم ، در فضای اینترنتی و وب سایت خود آپلود نموده و لینک آن را پس از درج قیمت دلخواه و سایر ملاحظات امنیتی لازم جهت جلوگیری از دسترسی مستقیم و غیرمجاز به فایل ها جهت فروش در نوشته و صفحه توضیحات محصول قرار می دهید . مشتریان شما ، پس از کلیک بر روی لینک یا دکمه خرید ، وارد پروسه ساده خرید شده و پس از واریز آنلاین وجه توسط درگاه های بانکی تعریف شده ، مجددا به سایت و فروشگاه شما ارجاع داده می شوند و لینک دانلود برای آنها به نمایش در می آید . نسخه ای از فاکتور خرید به همراه لینک دانلود ، به ایمیل خریداران ارسال می گردد .
در فروشگاه فایل ، مالک سایت و تنها سایر مدیرانی که از طرف مالک سایت تعیین شده و دارای دسترسی های لازم هستند ، می توانند اقدام به درج پست و فروش محصولات نمایند و درآمد حاصله ، تنها متعلق به مالک سایت خواهد بود و سایر کاربران امکان قراردادن محصولات خود در سایت و فروش آنها را ندارند .
این نوع فروشگاه مناسب کسانی است که مایلند تنها خود فروشنده باشند . از امتیازات این فروشگاه ، دارا بودن قالب ها و پوسته های متعدد و مدیریت آسان می باشد .
در کارکت فایل ، سایر کاربران نیز علاوه بر مالک سایت ، با اجازه و ایجاد دسترسی های لازم از طرف وی ، امکان درج محصولات و فروش آنها را در مارکت خواهند داشت . در این حالت ، پورسانت ویژه ای که مقدار آن قبلا از سوی مالک سایت تعریف شده ، به ازای هر فروش محصول از صاحب اثر اخذ می شود . از مزایای این فروشگاه می توان به مشارکت بالای کاربران ، معروفیت بیشتر و درآمد بالاتر اشاره نمود . از معایب این سیستم نیز می توان پیچیدگی مدیریت نسبت به فروشگاه و عدم وجود قالب ها و پوسته های متعدد را برشمرد .
اخذ درگاه مستقیم بانکی ، نظیر درگاه های بانک ملت ، بانک سامان و … مستلزم صرف وقت و اخذ مجوزهای گوناگونی نظیر نماد اعتماد و اطمینان وب سایت های اینترنتی می باشد . این نماد در حقیقت به منزله پروانه کسب فعالان اقتصادی دنیای اینترنت می باشد . خوشبختانه با ظهور درگاه های واسط امن و مورد اطمینانی چون زرین پال ، پی لاین ، پارس پال ، جهان پی و … راه برای فعالیت کلیه علاقمندان به فعالیت در این عرصه هموار شده است . شما می توانید با استفاده از درگاه های اینترنتی پرداخت آنلاین که از یکی از شرکت های واسط تهیه کرده اید ، اقدام به فروش فایل نمائید . ارائه افزونه های مورد نیاز و اتصال شما به این درگاه ها خدمتی است رایگان که از طرف ما به شما ارائه می گردد .
مسلما شکل ظاهری هر فروشگاه و وب سایتی ، تاثیر مستقیمی بر دیدگاه مشتریان و کاربران آن خواهد داشت . ما سعی کرده ایم قالب ها و پوسته های گوناگون و کاربرپسندی را به مشتریانمان ارائه کنیم . امکاناتی که بر روی هریک از این قالب ها ارائه می گردد ، در جهت ارائه خدمات بهتر و کاملتر به مشتریان و مخاطبان شما طراحی شده است . سعی ما بر این است که هرماه به تعداد قالب های سیستم فروشگاهی ایرانی فایل اضافه کنیم . شما به راحتی و بدون از دست دادن اطلاعات می توانید هر لحظه که مایل باشید ، قالب سایت خود را به پوسته دلخواه دیگری تعویض کنید و مشتریان خود را شگفت زده نمائید !
شعار فایل ساز این است : ما متفاوتیم ! این تفاوت را بی شک در حین خدمات پشتیبانی ممتاز ما ملاحظه خواهید نمود . رضایتمندی بسیار بالای مشتریان ، سطح بالای اعتماد عمومی به فایل ساز ، ارائه خدمات فوری به درخواست مشتریان و پاسخگویی محترمانه و در شان کاربران عزیزمان ، از افتخارات فایل ساز می باشد . مشتریان ما از طرق مختلفی نظیر تلفن همراه ، ایمیل ، تلگرام و ارسال پیام از فرم تماس در سایت ، با ما در ارتباطند . دریافت خدمات پشتیبانی از فایل ساز تجربه خوش آیندی برای شما خواهد بود و حتما ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی خواهید کرد .