سامانه ایجاد فروشگاه اینترنی فایل و محصولات مجازی ( دانلود به ازای پرداخت )

دریافت نماد اعتماد دوستاره و لوگوی طلایی ساماندهی

۱ شهریور ۱۳۹۶

دریافت نماد اعتماد دوستاره و لوگوی طلایی ساماندهی

دریافت نماد اعتماد دوستاره و لوگوی طلایی ساماندهی توسط فایل ساز

سلام بر شما کاربران فهیم و ارزشمند فایل ساز !

در راستای احترام به حقوق مشتریان و نیز بالابردن درجه و کیفیت خدمتگزاری به شما عزیزان و فراهم آورن بستری امن و قابل اعتماد برای فعالیت ها و خریدهای شما از فایل ساز بعنوان کارآفرین پرتلاش حوزه IT ، با کمال افتخار و خرسندی به اطلاع شما می‌رسانیم که پس از طی فرآیندهای لازم برای اخذ مجوزهای نهایی ، اکنون فایل ساز موفق شده است تا دو مجوز مهم و اطمینان آور زیر را برای فعالیت‌های تخصصی خود دریافت نماید:

دریافت نماد اعتماد دوستاره و لوگوی طلایی ساماندهی توسط فایل ساز
۱. بالاترین درجه‌ی نشان «نماد اعتماد الکترونیکی» (eNAMAD)، یعنی نشان دو ستاره ، برای کسب‌وکار از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت.
۲. نشان طلایی «نماد رسانه (نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال)» (Samandehi) از ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی، مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجوزی برای نشر مطالب و مقاله‌های تخصصی  (مجوز برای رسانه بر خط اختصاصی).

دریافت نماد اعتماد دوستاره و لوگوی طلایی ساماندهی توسط فایل ساز برگ زرین دیگری از افتخارات ماست . باشد که بیش از پیش در خدمت شما عزیزان باشیم .

نماد اعتماد چیست ؟
نشانه‌ای نمادین است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر شده و به کسب و کارهای مجازی (کسب و کار اینترنتی و موبایل) مجاز با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آنها اعطا می‌گردد؛ این نماد پس از بررسی درگاه‌ (وب‌سایت) و احراز هویت و صلاحیت مالک (حقیقی یا حقوقی) آن برای مدت یک سال صادر می‌گردد.
تعداد ستاره های نماد به چه معنی است؟
سطح اعتماد و کیفیت عملکرد و‌ب‌سایت را نشان می‌دهد. تعداد ستاره‌های بالاتر، نشان‌دهنده سطح بالاتر اعتماد و کیفیت بهتر عملکرد و‌ب‌سایت است. در حال حاضر بالاترین تعداد ستاره های موجود در کشور برای نماد اعتماد ، دو ستاره می باشد . 

امیدواریم با اعتمادی که همچون گذشته به ما داشته اید ، ما هم بتوانیم پس از دریافت نماد اعتماد دوستاره و لوگوی طلایی ساماندهی بیش از پیش پاسخگوی نیازهای شما در حوزه IT و آموزش ها و محصولات مورد نیاز شما و نیز ارتقای سطح عمومی دانسته های شما باشیم .

نظرات خود را با ما در میان بگذارید